Energia na okrągło

Do każdej instalacji rower elektryczny gratis!

Staramy się, żeby każdy klient był w pełni zadowolony, mniej zestresowany i bardziej bogaty.

Firma bardzo kompetentna. Przedstawiciel firmy doradził nie naciagajac na zbyteczne koszty. Realizacja projektu przebiegła sprawnie, w wyznaczonym czasie. Polecam.

Sylwia T.

Tydzień temu

Kontakt z firmą gdzie nie byłem przekonany do instalacji zakończył się profesjonalnym montażem instalacji z której jestem mega zadowolony.

Piotr K.

3 tygodnie temu

.....Nie korzystają z "obcych" ekip montażowych lecz z własnych, więc jakość na pierwszym miejscu. A po skończeniu pracy pozostawili porządek, bardzo kulturalna i miła ekipa montażowa. Teraz tylko wymiana licznika . Jeśli ktoś się wacha przed wyborem firmy, tak jak ja 🙂 a muszę dodać że dach mam "trudny" ( niektórzy się wycofywali po przesłaniu jego zdjęć ), to Astralhome podjął się i wykonał zadanie wzorowo. Szczerze polecam.

August

Dwa tygodnie temu

Polecam wszystkim którzy chcą zakładać fotowoltaikę, profesjonalne doradztwo, wykonanie. Szczególnie chcę podziękować Panu Łukaszowi za bezinteresowną pomoc. Cieszę się że spotkałam takich ludzi na swojej drodze, zaczynam wierzyć w to że są jeszcze poczciwi ludzie na tym świecie. Dziękuję całej ekipie firmy Astral Home.

Gosia K.

Tydzień temu

Solar power plant worker on stepladder makes a visual inspection of solar panels

Jedna z najlepszych firm montażowych na Pomorzu.

Według najnowszych badań, liczba domostw korzystających z fotowoltaiki w Polsce wzrosła o ponad 60% w ciągu ostatnich kilku lat. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z korzyści płynących z inwestycji w zieloną energię.

Dlaczego AstralHome?

Podwójny prezent dla Ciebie

Przy zakupie paneli słonecznych otrzymasz od nas rower elektryczny, idealny do jazdy po mieście lub rekreacji. Idealny prezent na święta! To nasz sposób, aby podziękować Ci za wybór ekologicznych rozwiązań.

Father with his little daughter near their house with solar panels. Alternative energy, saving

Zastanawiasz się nad fotowoltaiką, ale masz obawy?

W Astral Home zapewniamy, że instalacja paneli słonecznych jest bezpieczna dla Twojego dachu i przemyślana tak, aby zapewnić optymalną wydajność przez cały rok. Nasze panele są zaprojektowane, aby wytrzymać trudne warunki atmosferyczne, w tym mroźne zimy i obfite opady śniegu. Co więcej, dzięki ich wysokiej efektywności, panele słoneczne Astral Home pracują efektywnie nawet w dniach o krótszym nasłonecznieniu, co jest typowe dla zimowych miesięcy.