Dotacje do instalacji OZE

Chciałbyś zainstalować odnawialne źródła energii, ale nie wiesz, na jakie dofinansowanie możesz liczyć?

Jesteśmy po to, by pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru!
Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem domu, prowadzisz biznes lub gospodarstwo rolne czy zarządzasz instytucją, możesz skorzystać z dostosowanej do Twojej działalności formy wsparcia finansowego dzięki licznym programom dofinansowującym inwestycje w odnawialne źródła energii.
Programy realizowane między innymi przez NFOŚiGW mają na celu ochronę środowiska poprzez zminimalizowanie emisji gazów cieplarnianych. Polega to na wymianie źródeł energii cieplnej oraz produkcji energii elektrycznej z mikro-instalacji fotowoltaicznych w Polsce.
Poniżej znajdziesz opis dotacji, jakie są dla Ciebie dostępne i na jakie dofinansowanie możesz liczyć. Zachęcamy Cię także do bezpośredniego kontaktu – z chęcią udzielimy profesjonalnej porady, na co zwrócić uwagę przy wyborze dotacji w Twoim konkretnym przypadku.

Już teraz przygotuj się na dotacje!

 

Dotacje na fotowoltaikę

Dotacje na pompy ciepła

Dotacje na magazyny energii

Dotacje na HEMS

Termomodernizacja

Female and male builders with blueprint on construction site

Pozyskaj dotacje z Astralhome!

Jeśli nie jesteś pewien, z jakiej formy dotacji skorzystać oraz czy kwalifikujesz się do dotacji, nasz ekspert może Ci pomóc. Oferujemy profesjonalną pomoc w ocenie Twojej sytuacji i w złożeniu wniosku w ramach dostępnych programów. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie i dowiedz się więcej o dostępnych opcjach.

Zapraszamy!

Zapytaj o ofertę

Adres

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

Wypełnij Formularz Kontaktowy


Napisz do nas już dzisiaj

Jesteśmy dumni, że od lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości panele słoneczne oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki.

Skontaktuj się

© Copyright AstralHome 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.