Fotowoltaika | Magazyn Energii dla Twojego domu i firmy

Bezpłatna konsultacja i pomoc w otrzymaniu dofinansowania dla Twojej inwestycji.

Astralhome

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Astralhome to zespół ekspertów specjalizujących się w projektowaniu, montażu i serwisowaniu systemów fotowoltaicznych z wykorzystaniem mikroinwerterów. Nasza oferta obejmuje fotowoltaikę dla domów, firm i instytucji, zawsze z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Niezależnie, czy jesteś właścicielem domu, prowadzisz biznes lub gospodarstwo, z chęcią udzielimy Ci profesjonalnej porady i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.

Obraz przedstawia zastosowanie OZE (odnawialne źródła energii takie jak: panele fotowoltaiczne, ładowarki samochodowe, magazyny energii) dla domu oraz możliwość pozyskania finansowania i dotacji na te instalacje, jakie są możliwe przy współpracy z Astralhome.

Nasi partnerzy

HUAWEI

new-logo.png

Ja Solar

ja-solar-logo-vector-–-ze-zmianami.png

LONGi

seoLogo.1ecaaf1.png

Nasza oferta

Dotacje na fotowoltaikę

Stosujemy mikrofalowniki

Mikrofalowniki, w odróżnieniu od falowników centralnych, przekształcają prąd stały na zmienny na poziomie pojedynczych paneli fotowoltaicznych, co pozwala na ich niezależną pracę, lepsze monitorowanie i większą wydajność całego systemu. Dzięki zastosowaniu mikrofalowników, nasze instalacje są mniej narażone na awarie, bardziej wydajne, skalowalne oraz bezpieczniejsze.

Korzystamy z bezpiecznych rozwiązań

W Astralhome, priorytetem jest jakość i bezpieczeństwo. Nasze profesjonalne zespoły instalatorskie, korzystają z komponentów najwyższej klasy, dbając o precyzję montażu, aby zagwarantować optymalną wydajność i bezpieczeństwo Twojej instalacji. Oferujemy 15 lat wsparcia technicznego, abyś mógł cieszyć się bezproblemowym funkcjonowaniem systemu.

Mama z córką zadowolone oszczędzają pieniądze

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Astralhome wspiera swoich klientów w uzyskaniu dostępnych dofinansowań. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci zidentyfikować najlepsze programy wsparcia finansowego, takie jak “Mój Prąd”, które mogą znacznie obniżyć koszty inwestycji w odnawialne źródła energii. Przeprowadzimy Cię przez proces aplikacyjny, dbając o to, byś mógł w pełni skorzystać z dostępnych środków. Dzięki naszej pomocy inwestycja w fotowoltaikę stanie się jeszcze bardziej opłacalna i dostępna, niezależnie od tego, czy budujesz dom, czy prowadzisz firmę.

Oferujemy magazyny energii

Dzięki naszym rozwiązaniom możesz korzystać z energii zgromadzonej w magazynach w dowolnym momencie, co zwiększa niezależność energetyczną Twojego domu, firmy czy instytucji. Nasze magazyny energii charakteryzują się wysoką wydajnością, długą żywotnością i są kompatybilne z różnymi systemami fotowoltaicznymi. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie instalacji, monitoringu i serwisu, abyś mógł cieszyć się nieprzerwanym dostępem do czystej energii i maksymalizować oszczędności na rachunkach za prąd.