Fotowoltaika Inna niż wszystkie

Odkryj jakość AstralHome. Dzięki nam twój dom zaczyna generować zyski.

Dlaczego klienci nas

Staramy się, żeby każdy klient był w pełni zadowolony, mniej zestresowany i bardziej bogaty.

Firma bardzo kompetentna. Przedstawiciel firmy doradził nie naciagajac na zbyteczne koszty. Realizacja projektu przebiegła sprawnie, w wyznaczonym czasie. Polecam.

Sylwia T.

Tydzień temu

Kontakt z firmą gdzie nie byłem przekonany do instalacji zakończył się profesjonalnym montażem instalacji z której jestem mega zadowolony.

Piotr K.

3 tygodnie temu

.....Nie korzystają z "obcych" ekip montażowych lecz z własnych, więc jakość na pierwszym miejscu. A po skończeniu pracy pozostawili porządek, bardzo kulturalna i miła ekipa montażowa. Teraz tylko wymiana licznika . Jeśli ktoś się wacha przed wyborem firmy, tak jak ja 🙂 a muszę dodać że dach mam "trudny" ( niektórzy się wycofywali po przesłaniu jego zdjęć ), to Astralhome podjął się i wykonał zadanie wzorowo. Szczerze polecam.

August

Dwa tygodnie temu

Polecam wszystkim którzy chcą zakładać fotowoltaikę, profesjonalne doradztwo, wykonanie. Szczególnie chcę podziękować Panu Łukaszowi za bezinteresowną pomoc. Cieszę się że spotkałam takich ludzi na swojej drodze, zaczynam wierzyć w to że są jeszcze poczciwi ludzie na tym świecie. Dziękuję całej ekipie firmy Astral Home.

Gosia K.

Tydzień temu

Solar power plant worker on stepladder makes a visual inspection of solar panels

Jedna z najlepszych firm montażowych na Pomorzu.

Według najnowszych badań, liczba domostw korzystających z fotowoltaiki w Polsce wzrosła o ponad 60% w ciągu ostatnich kilku lat. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z korzyści płynących z inwestycji w zieloną energię

Dlaczego AstralHome?

Już od 150 zł/mies

Dzięki naszym atrakcyjnym cenom, możesz spłacać swoją inwestycję w niewielkich, przystępnych ratach, które łatwo dopasujesz do swojego budżetu.

Kompletne Bezpieczeństwo

Nasze instalacje oparte o mikroinwertery to innowacyjne rozwiązanie, które dzięki większemu bezpieczeństwu i wydajności spotyka się z coraz większym zainteresowaniem wśród klientów.

Wsparcie Posprzedażowe

Oferujemy pełne wsparcie po zakończeniu montażu, zapewniając serwis, konserwację oraz monitoring systemu, aby Twoja instalacja działała sprawnie przez wiele lat.

Father with his little daughter near their house with solar panels. Alternative energy, saving

Zastanawiasz się nad fotowoltaiką, ale masz obawy?

W Astral Home zapewniamy, że instalacja jest bezpieczna dla Twojego dachu, a nasze panele są odporne na trudne warunki atmosferyczne. Co więcej, z minimalnymi kosztami utrzymania i naszym wsparciem serwisowym, Twoja inwestycja będzie prosta i opłacalna.

Napisz do nas już dzisiaj.

Jesteśmy dumni, że od lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości panele słoneczne oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki.

Skontaktuj się

© Copyright AstralHome 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.